drzwi tarasowe

OKNA ENERGOOSZCZĘDNE - PRODUCENT

drzwi uchylno-przesuwne PSK

Maksymalne wymiary skrzydeł  drzwi PSK to około 1600x2100mm lub 1400x2300mm

Tego typu konstrukcje buduje się przy użyciu standardowych profili okiennych. Przesuwanie skrzydeł możliwe jest dzięki zastosowaniu specjalnego mechanizmu okuć.

Drzwi PRZESUWNE

smart-slide

Maksymalna szerokość skrzydła w drzwiach samrt-slide wynosi                  1500 x 2300 mm 

Drzwi przesuwne smart-slide to nowe rozwiązanie w segmencie drzwi/okien przesuwnych, które docelowo mogą być atrakcyjną alternatywą dla drzwi tarasowych

Drzwi unoszono-przesuwne HST

Szerokość skrzydła systemu HST może mieć wymiar od 800 mm do 3000 mm szerokości i wysokość do 2700 mm w białym kolorze

Drzwi unoszono-przesuwne aluplast HST 85 mm są ewenementem na rynku: są dostępne w trzech różnych wariantach, w zależności od wymagań stawianych izolacyjności cieplnej

drzwi uchylno-przesuwne PSK

Okna PSK po otwarciu nie zajmują powierzchni wewnątrz pomieszczenia, pozwala to na swobodne planowanie zagospodarowania przestrzeni. 

Zaletami takiego rozwiązania są umiarkowana cena oraz wysoka szczelność. Wady to wysoki próg w postaci ramy okiennej oraz mogące się pojawiać przy nieumiejętnym użytkowaniu problemy z otwieraniem i zamykaniem skrzydeł.

Drzwi PRZESUWNE

smart-slide

Przemyślana konstrukcja sprawia, że smart-slide osiąga bardzo dobre wyniki w zakresie badań przepuszczalności powietrza, wytrzymałości na napór wiatru i wodoszczelności.

Ryglowanie na całym obwodzie skrzydła zapewnia dużą siłę docisku, a jednocześnie po otwarciu skrzydło przesuwa się niezwykle lekko, przy użyciu minimalnej siły. Jest to bardzo istotny atut szczególnie w porównaniu z konstrukcjami odstawno-przesuwnymi, które przy dużej liczbie cyklów otwierania/zamykania mogą być kłopotliwe w eksploatacji. 

 

Drzwi unoszono-przesuwne HST

Nowy system drzwi HST 85 mm jest odpowiedzią na oczekiwania w zakresie tworzenia coraz większych konstrukcji okiennych. System przy dużych powierzchniach  zachowuje właściwości w zakresie izolacyjności cieplnej.

Modułowy charakter konstrukcji umożliwia trzy dowolne konfiguracje produktu, w zależności od oczekiwanych parametrów cieplnych:

  • Besic.
  • Standard.
  • Premium.