DRZWI ZEWNĘTRZNE

OKNA ENERGOOSZCZĘDNE - PRODUCENT

Drzwi PVC 70 mm

System pięciokomorowy o głębokości zabudowy 70 mm z możliwością stosowania wypełnień do 41 mm szerokości.

  • Głębokość zabudowy 70mm
  • Współczynnik przenikalności Uf = 1.5 W/m²K

 

Drzwi PVC 85 mm

System sześciokomorowy o głębokości zabudowy 85 mm z możliwością stosowania wypełnień do 51 mm szerokości.

  • Głębokość zabudowy 85mm
  • Wyjątkowe parametry termiczne  (wartość Uf = 1.2 W/m²K)

DRZWI PVC 70 MM

Bogata kolorystyka profili daje praktycznie nieograniczone możliwości
konstrukcyjne i możliwość doboru różnorodnych wypełnień.

Drzwi 70mm to propozycja w zakresie rozwiązań drzwi zewnętrznych PCV. Dzięki wielokomorowej zabudowie o głębokości 70 mm i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną, osiągają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Użycie wzmocnień stalowych o dużych przekrojach poprzecznych oraz zastosowanie zgrzewalnych łączników narożnych gwarantuje odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe.

 

Drzwi PVC 85 mm

System drzwi 85 mm dzięki wielokomorowej konstrukcji oraz głębokości zabudowy 85 mm i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną odznaczają się wysokimi parametrami izolacyjności termicznej.

W ramach rozwiązania systemowego dostępny jest niski próg drzwiowy o wysokości 20 mm, co odpowiada wymogom dla budownictwa pozbawionego barier architektonicznych i umożliwia bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie. 

Specjalnie ukształtowane stopy progu pozwalają na łączenie z systemowymi profilami dodatkowymi, takimi jak poszerzenia. Szeroki okapnik aluminiowy skutecznie odprowadza wodę na zewnątrz.