Parapety zewnętrzne i wewnętrzne

Parapety są bardzo ważnym elementem aranżacji, w której znajduje się okno. Pozwalają one bowiem na zabezpieczenie ściany znajdującej się we wnęce okiennej przed zabrudzeniem czy działaniem innych czynników. Są one także doskonałym miejscem do postawienia różnego rodzaju dekoracji, w tym doniczek z kwiatami. Wnętrze bez parapetów prezentuje się tak, jakby nie było dokończone. Trzeba jednak pamiętać o tym, że elementy tego typu powinny być dopasowane do wyglądu konkretnej aranżacji. Proponowane przez nas produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są solidne i trwałe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów ze Stalowej Woli, Niska i okolic.

Parapety zewnętrzne

Nasza oferta obejmuje solidne parapety zewnętrzne. Wymagają one zastosowania materiałów, które są odporne nie tylko na eksploatację, lecz także działanie różnego rodzaju zjawisk pogodowych. Znaczenie ma przede wszystkim wytrzymałość na promieniowanie słoneczne, wilgoć czy niskie temperatury. Nasze parapety zewnętrzne dopasowujemy m.in. do stylistyki okien PCV. W ten sposób możliwe jest stworzenie spójnego efektu, w którym wszystkie elementy są utrzymane w takiej samej kolorystyce. Mowa tu zarówno o wyrobach jednolitych, jak i pokrytych wzorem imitującym drewno. Solidność naszych parapetów sprawi, że będą Państwu służyły przez wiele lat. Warto więc wybrać taki, który w pełni zaspokaja Państwa oczekiwania wizualne. Dzięki temu zawsze będzie cieszył oczy, zarówno domowników, jak i gości.

Parapety wewnętrzne

W swojej ofercie mamy również parapety wewnętrzne. Ich obecność w mieszkaniu jest niezwykle ważna, gdyż zatrzymują one ciepło w pomieszczeniu, a także chronią ścianę przed zawilgoceniem. Latem natomiast powstrzymują ogrzane powietrze wchodzące do wnętrz od strony okna. Są również bardzo istotnym elementem dekoracyjnym. Nasza oferta jest niezwykle szeroka, dzięki czemu z pewnością znajdą Państwo parapet idealnie dopasowany do wystroju swojego mieszkania. Nie są narażone na działanie czynników wewnętrznych, więc wybierając odpowiedni produkt nie trzeba kierować się solidnością materiału, a jedynie walorami estetycznymi. Asortyment naszej firmy obejmuje szeroką gamę kolorystyczną, dzięki czemu parapety wewnętrzne można łatwo dopasować do ram okiennych i aranżacji wnętrza. Element ten uzupełni wystrój i zapewni wysoką jakość wykończenia.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dopasowujemy parapety zewnętrzne i wewnętrzne do potrzeb danego użytkownika, aranżacji budynku i danego pomieszczenia oraz wyglądu stolarki okienno-drzwiowej. Wszystko to po to, by zapewnić nie tylko funkcjonalność, lecz także świetny wygląd. Czasem ciekawym wyborem jest postawienie na efekt kontrastu, a kiedy indziej – spójność faktur i kolorów. Nasi pracownicy mają bogate doświadczenie z zakresu parapetów wewnętrznych oraz zewnętrznych, dzięki czemu będą w stanie fachowo Państwu doradzić. W naszym asortymencie znajdują się niezwykle zróżnicowane pod względem koloru, designu i faktury produkty, więc doskonale zgrają się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi aranżacjami.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane trwałymi i estetycznymi parapetami. Zachęcamy do zakupienia ich w pakiecie ze stolarką okienno-drzwiową, co pozwoli na uzyskanie spójnej i kompletnej aranżacji.