Parapety zewnętrzne i wewnętrzne

Parapety są bardzo ważnym elementem aranżacji, w której znajduje się okno. Pozwalają one bowiem na zabezpieczenie ściany znajdującej się we wnęce okiennej przed zabrudzeniem czy działaniem innych czynników. Są one także doskonałym miejscem do postawienia różnego rodzaju dekoracji, w tym doniczek z kwiatami. Wnętrze bez parapetów prezentuje się tak, jakby nie było dokończone. Trzeba jednak pamiętać o tym, że elementy tego typu powinny być dopasowane do wyglądu konkretnej aranżacji.

Nasza oferta obejmuje parapety zewnętrzne i wewnętrzne. Pierwszy wariant takich produktów wymaga zastosowania materiałów, które są odporne nie tylko na eksploatację, lecz także działanie różnego rodzaju zjawisk pogodowych. Znaczenie ma przede wszystkim wytrzymałość na promieniowanie słoneczne, wilgoć czy niskie temperatury. Nasze parapety zewnętrzne dopasowujemy m.in. do stylistyki okien PCV. W ten sposób możliwe jest stworzenie spójnego efektu, w którym wszystkie elementy są utrzymane w takiej samej kolorystyce. Mowa tu zarówno o wyrobach jednolitych, jak i pokrytych wzorem imitującym drewno.

Dopasowujemy parapety zewnętrzne i wewnętrzne do potrzeb danego użytkownika, aranżacji budynku i danego pomieszczenia oraz wyglądu stolarki okienno-drzwiowej. Wszystko to po to, by zapewnić nie tylko funkcjonalność, lecz także świetny wygląd. Czasem ciekawym wyborem jest postawienie na efekt kontrastu, a kiedy indziej – spójność faktur i kolorów.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane trwałymi i estetycznymi parapetami. Zachęcamy do zakupienia ich w pakiecie ze stolarką okienno-drzwiową, co pozwoli na uzyskanie spójnej i kompletnej aranżacji.