DRZWI – STALOWA WOLA

Nasza oferta obejmuje drzwi zewnętrzne w wielu odsłonach. To produkty funkcjonalne, wytrzymałe i szczelne. W skład aktualnego asortymentu wchodzą wyroby stworzone z myślą o różnym zastosowaniu. Wśród nich pojawiają się przede wszystkim:

Poszczególne produkty różnią się od siebie także sposobem otwierania. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku modeli tarasowych. Niektóre z nich można wyłącznie przesuwać, a inne da się uchylać czy nawet podnosić. Wybór odpowiedniego produktu powinien zależeć przede wszystkim od preferencji klienta dotyczących użytkowania drzwi. Wszystkie wyroby są jednak na tyle funkcjonalne, że pozwalają na łatwe korzystanie nawet przez dzieci. Montujemy je w prywatnych domach, mieszkaniach, budynkach firmowych czy użyteczności publicznej.

Nasze drzwi przesuwne, uchylne i zewnętrzne zostały wykonane z wykorzystaniem wytrzymałych materiałów i nowoczesnych technologii. Pozwalają one na wygodne korzystanie bez względu na okoliczności. Drzwi spisują się świetnie także zimą. Wszystko ze względu na niski współczynnik przenikania ciepła.

Drzwi dopasowane do potrzeb klienta

Wykonujemy nasze drzwi z PCV, czyli materiału o doskonałych właściwościach. Jedną z jego zalet jest możliwość pokrycia produktu dowolnym kolorem. Pozwala to na dopasowanie danej konstrukcji do wyglądu całego budynku. Sprzedajemy zarówno jednolite drzwi w dowolnych kolorach, zazwyczaj w odcieniach brązu czy szarości, jak i te imitujące naturalne drewno. W przypadku tych drugich ogromne znaczenie ma naniesiony wzór, który ma za zadanie przypominać prawdziwe usłojenie drewna.

Pomagamy dopasować odpowiedni produkt do konstrukcji całego budynku. Przedstawiamy naszym klientom dostępne modele, a także umożliwiamy opcję przygotowania drzwi na zamówienie. To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, którym zależy na unikatowym wyglądzie i niemal idealnym dopasowaniu danego wyrobu do designu nieruchomości. Dostosowujemy nie tylko styl konkretnych drzwi do wyglądu całego obiektu, lecz także ich wymiary. Bazujemy na nowoczesnych, sprawdzonych przez nas systemach. To klient decyduje, jak dokładnie mają działać konkretne drzwi.

Nowoczesne rozwiązania jako gwarancja funkcjonalności

Współcześnie produkowane drzwi zewnętrzne w Racławicach koło Stalowej Woli to produkty, które znacznie różnią się od tych popularnych jeszcze kilkanaście lat temu. Z roku na rok powstają bowiem nowe metody tworzenia takich wyrobów i materiały, które pozwalają na uzyskanie jeszcze lepszych parametrów. Dodatkowo wzmacniamy konstrukcje naszych drzwi w okolicach Stalowej Woli, by pozwalały one na zapewnienie bezpieczeństwa w obiekcie. To produkty o różnej klasie wytrzymałości na działanie potencjalnych włamywaczy. Oprócz tego dbamy o odpowiednią szczelność. Drzwi wejściowe czy tarasowe stanowią bowiem dość dużą powierzchnię ściany. To właśnie one są miejscem, przez które najczęściej ciepło „ucieka” z budynku.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszymi drzwiami. Docieramy do klientów indywidualnych zainteresowanych takimi produktami w pakiecie z montażem, a także firm, zwłaszcza tych z branży remontowej. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią służymy pomocą.