AKCESORIA

DO OKIEN I DRZWI PCV

Rolety zewnętrzne

W naszej ofercie znajdują się rolety zewnętrzne firmy Aluplast  

Rolety zewnętrzne mogą być nie tylko dodatkową ochroną Państwa domów, ale niewątpliwie przyczynią się do stworzenia w ich wnętrzu niepowtarzalnego klimatu.

Rolety wewnętrzne  

W naszej ofercie znajdują się rolety wewnętrzne czołowych producentów – Anvis, Solis

Tkanina, drewno, aluminium, PVC, jeśli chodzi o rolety wewnętrzne, możliwości jest bardzo dużo.  

Klamki

Posiadamy możliwość zamontowania klamek specjalistycznych na życzenie klienta

Do naszych okien można zamontować klamki z kluczykiem i zabezpieczeniem dla  dzieci. 

Moskitiery

W naszej ofercie są również moskitiery naszej produkcji.  

Moskitiera ramkowa Montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza.

Parapety zewnętrzne i wewnętrzne  

Jesteśmy sprzedawcą parapetów zewnętrznych i wewnętrznych firmy JARO-MAX 

Materiałów z których może być wykonany parapet jest wiele: blacha, marmur, lakierowany MDF, PCV. 

Żaluzje

Współpracujemy z czołowymi producentami żaluzji w Polsce.

Żaluzja jest klasyczną osłoną wewnętrzną. Może występować w wariancie aluminiowym oraz drewnianym. Dostępnych jest wiele systemów żaluzji, od żaluzji 16mm do nawet 50mm.

Akcesoria do okien

Asortyment naszej firmy to wysokiej jakości akcesoria do okien. Oferujemy m.in. rolety zewnętrzne i wewnętrzne, które zapewniają prywatność i gwarantują skuteczną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Proponujemy również żaluzje, które niezmiennie stanowią popularną osłonę okien. Klienci mogą liczyć na dostęp do szerokiej oferty akcesoriów okiennych renomowanych producentów.

Akcesoria do drzwi

Zamówią Państwo u nas również akcesoria do drzwi. Zajmujemy się produkcją moskitier ramkowych, których głównym zadaniem jest ochrona domowników przed różnego rodzaju insektami. Osłony są łatwe w montażu oraz demontażu. Oprócz tego proponujemy klamki ze specjalnym zamknięciem na kluczyk. Z tej możliwości najczęściej korzystają klienci, którzy chcą zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa swoim dzieciom.