Klamki

W skład naszej oferty wchodzą drobne akcesoria do produkowanych drzwi, czyli klamki z PCV. Pozwalają one na wygodne otwieranie i zamykanie całej konstrukcji. To produkty różniące się od siebie m.in. sposobem montażu i działania. Dopasowujemy odpowiedni model do konkretnego wariantu drzwi PCV, które również pojawiają się w naszej ofercie. Klamki mają być przede wszystkim funkcjonalne, pozwalając na wygodne korzystanie z budynku. Dbamy jednak także o to, by nasze wyroby były odpowiednio estetyczne. Wszystkich Klientów zainteresowanych naszą ofertą klamek, zapraszamy do kontaktu z firmą. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Stalowej Woli, Niska i okolicznych miejscowości. W asortymencie akcesoriów do drzwi i okien mamy również żaluzje drewniane i aluminiowe oraz parapety.

Szeroki wybór klamek wysokiej jakości

W naszym asortymencie można znaleźć klamki w wielu odsłonach. W zdecydowanej większości są to produkty białe, pozwalające na dopasowanie do stylistyki drzwi z PCV czy okien. Oferujemy bowiem modele, które sprawdzają się doskonale podczas otwierania lub zamykania drzwi tarasowych. Różnią się one od siebie designem czy wielkością. We współczesnych wnętrzach ogromne znaczenie mają bowiem detale. Warto zadbać o to, by aranżacja była spójna pod każdym względem, nawet jeśli chodzi o tak małe elementy, jakimi są klamki. Dlatego też proponujemy Państwu szeroką gamę produktów, wśród których z pewnością znajdziecie takie, które spełnią wszystkie oczekiwania i idealnie będą pasowały do wystroju wnętrz i gustu właścicieli mieszkania. Oferowane przez nas klamki wyróżniają się też wysoką jakością, precyzją wykonania oraz atrakcyjnymi cenami.

Klamki do okien

Nasza oferta zawiera nie tylko klamki przeznaczone do drzwi, ale też szeroką gamę klamek okiennych. Pozwalają one na swobodne korzystanie ze wszystkich funkcji okna, bez względu na to, czy chcesz je otworzyć na szerokość, czy tylko lekko uchylić. Ich funkcjonalność i duża solidność sprawiają, że codzienne korzystanie z okien jest niezwykle łatwe i przyjemne. W dodatku dzięki trwałym materiałom, z których powstały, będą Państwu służyły przez wiele lat. Warto również zwrócić uwagę na ich walory estetyczne. Pięknie podkreślą elegancję oraz klasyczny charakter okien, a także dopełnią całą aranżację wnętrza. W naszym asortymencie znajdziesz klamki, które doskonale sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach urządzonych nowocześnie, jak i tych klasycznych.

Klamki idealnie dopasowane do potrzeb

Pomagamy naszym klientom wybrać klamki dopasowane do ich potrzeb. Zazwyczaj sprzedajemy takie produkty w zestawie z drzwiami czy oknami. Pozwala to na skompletowanie wszystkich niezbędnych produktów, zapewniając funkcjonalność tworzonych aranżacji. Oferowane przez nas klamki wykonane są z wysokiej klasy materiału, który jest nie tylko niezwykle trwały, ale też bardzo estetyczny. Zachwycą doskonałym wyglądem i podkreślą wyjątkowy charakter wnętrza. Dzięki różnorodności asortymentu, każdy klient znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom.

Nasze klamki są tworzone z PCV, podobnie jak stolarka okienno-drzwiowa. Dzięki temu można być pewnym ich wytrzymałości na różne czynniki, w tym także eksploatację. Pozwala to także na dopasowanie odpowiedniej klamki do wyglądu danej nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu klientów zainteresowanych zakupieniem naszych produktów. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji na ich temat. Swoją siedzibę mamy w Racławicach w okolicach Stalowej Woli.