Klamki

W skład naszej oferty wchodzą drobne akcesoria do produkowanych drzwi, czyli klamki. Pozwalają one na wygodne otwieranie i zamykanie całej konstrukcji. To produkty różniące się od siebie m.in. sposobem montażu i działania. Dopasowujemy odpowiedni model do konkretnego wariantu drzwi PCV, które również pojawiają się w naszej ofercie. Klamki mają być przede wszystkim funkcjonalne, pozwalając na wygodne korzystanie z budynku. Dbamy jednak także o to, by nasze wyroby były odpowiednio estetyczne.

W naszym asortymencie można znaleźć klamki w wielu odsłonach. W zdecydowanej większości są to produkty białe, pozwalające na dopasowanie do stylistyki drzwi z PCV czy okien. Oferujemy bowiem modele, które sprawdzają się doskonale podczas otwierania lub zamykania drzwi tarasowych. Różnią się one od siebie designem czy wielkością. We współczesnych wnętrzach ogromne znaczenie mają bowiem detale. Warto zadbać o to, by aranżacja była spójna pod każdym względem, nawet jeśli chodzi o tak małe elementy, jakimi są klamki.

Pomagamy naszym klientom wybrać klamki dopasowane do ich potrzeb. Zazwyczaj sprzedajemy takie produkty w zestawie z drzwiami czy oknami. Pozwala to na skompletowanie wszystkich niezbędnych produktów, zapewniając funkcjonalność tworzonych aranżacji.

Nasze klapki są tworzone z PCV, podobnie jak stolarka okienno-drzwiowa. Dzięki temu można być pewnym ich wytrzymałości na różne czynniki, w tym także eksploatację. Pozwala to także na dopasowanie odpowiedniej klamki do wyglądu danej nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu klientów zainteresowanych zakupieniem naszych produktów. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji na ich temat.