DRZWI ZEWNĘTRZNE – NISKO

Oferujemy drzwi zewnętrzne w wielu odsłonach. Produkty te mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo w budynku, a także zapobiegać przenikaniu ciepła z jego wnętrza. W skład naszej oferty wchodzą przede wszystkim drzwi zewnętrzne z PCV. To produkty stylowe, funkcjonalne i wytrzymałe. Nie wymagają one dodatkowej pielęgnacji, by mogły zachować swoje właściwości.

Do największych zalet drzwi zewnętrznych dostępnych w naszym asortymencie można zaliczyć:

 • wymiary dostosowane do budynku danego klienta,
 • szeroki wybór dostępnych wzorów – oferujemy także drzwi zewnętrzne z przeszkleniami,
 • skuteczną ochronę budynków przed działaniem włamywaczy i zimnem,
 • niski współczynnik przenikania ciepła – przekłada się on na mniejsze straty temperatury, a więc niskie koszt ogrzewania nieruchomości,
 • wytrzymałą konstrukcję, w pełni odporną na działanie czynników atmosferycznych,
 • funkcjonalność – drzwi zamykają się i otwierają niezwykle łatwo,
 • brak konieczności pielęgnacji,
 • odporność na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne.

Nasze drzwi zewnętrzne są dostępne w wielu wariantach. Popularnością cieszą się przede wszystkim modele, które mają za zadanie imitować naturalne drewno. Pozwalają one na dopasowanie do okien PCV z naszego asortymentu, a także bram garażowych czy podbitki dachowej. W ten sposób możliwe jest stworzenie stylowej aranżacji.

Sprzedajemy też drzwi zewnętrzne w uniwersalnych, jednolitych odcieniach. Modele szare czy czarne sprawdzą się doskonale przede wszystkim w nowoczesnych budynkach. Z chęcią doradzimy naszym klientom, jaki wariant sprawdzi się najlepiej w danym przypadku. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami remontowo-budowlanymi. Nasze drzwi są bowiem wykorzystywane zarówno podczas wznoszenia nowych budynków, jak i renowacji tych już istniejących.

Drzwi PVC 70 mm

System pięciokomorowy o głębokości zabudowy 70 mm z możliwością stosowania wypełnień do 41 mm szerokości.

 • Głębokość zabudowy 70mm.
 • Współczynnik przenikalności Uf = 1.5 W/m²K

Drzwi PVC 85 mm

System sześciokomorowy o głębokości zabudowy 85 mm z możliwością stosowania wypełnień do 51 mm szerokości.

 • Głębokość zabudowy 85mm.
 • Wyjątkowe parametry termiczne (wartość Uf = 1.2 W/m²K)

DRZWI PVC 70 MM

Bogata kolorystyka profili daje praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne i opcję doboru różnorodnych wypełnień.

Drzwi 70 mm to propozycja w zakresie rozwiązań drzwi zewnętrznych PCV. Dzięki wielokomorowej zabudowie o głębokości 70 mm i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną, osiągają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Użycie wzmocnień stalowych o dużych przekrojach poprzecznych oraz zastosowanie zgrzewalnych łączników narożnych gwarantuje odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe.

Drzwi PVC 85 mm

System drzwi 85 mm dzięki wielokomorowej konstrukcji oraz głębokości zabudowy 85 mm i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną odznaczają się wysokimi parametrami izolacyjności termicznej.

W ramach rozwiązania systemowego dostępny jest niski próg drzwiowy o wysokości 20 mm, co odpowiada wymogom dla budownictwa pozbawionego barier architektonicznych i umożliwia bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie.

Specjalnie ukształtowane stopy progu pozwalają na łączenie z systemowymi profilami dodatkowymi, takimi jak poszerzenia. Szeroki okapnik aluminiowy skutecznie odprowadza wodę na zewnątrz.

Drzwi zewnętrzne o doskonałej szczelności

Nasze drzwi zewnętrzne mają za zadanie nie tylko zabezpieczać dany obiekt przed obecnością niepożądanych osób, lecz także zadbać o to, by możliwe było zachowanie wysokiej temperatury wewnątrz nieruchomości. Nasze produkty cechują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Ma to ogromne znaczenie przede wszystkim w trakcie zimowych miesięcy. Szczelność drzwi sprawia, że możliwe jest obniżenie kosztów związanych z ogrzewaniem budynku.

Niski współczynnik przenikania ciepła wynika przede wszystkim z odpowiedniej konstrukcji naszych drzwi. Stosujemy uszczelki oraz kilkuwarstwowe skrzydła, dzięki czemu możliwe jest zachowanie właściwej temperatury wewnątrz obiektu. Skupiamy się także na odpowiednim uszczelnieniu ewentualnych szybek, często pojawiających się w drzwiach wejściowych. Stosujemy nowoczesne technologie, które sprawiają, że współczesne drzwi zewnętrzne są obecnie znacznie szczelniejsze niż te wykorzystywane jeszcze kilka lat temu.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zakupieniem naszych drzwi zewnętrznych. Z chęcią przedstawimy szczegóły konkretnych produktów i zaproponujemy najlepszy model w danym przypadku. Możemy dopasować odpowiedni design drzwi do preferencji danego klienta – jesteśmy producentem sprzedawanych przez nas wyrobów.