OKNA PCV

OKNA ENERGOOSZCZĘDNE - PRODUCENT

Nasza oferta obejmuje okna PCV, czyli połączenie wytrzymałości i doskonałego wyglądu. To produkty zapewniające niski współczynnik przenikania ciepła, by możliwe było zmniejszenie wydatków za ogrzewanie budynku. PCV jest tworzywem powszechnie wykorzystywanym ze względu na swoje właściwości. Nasze okna są odporne na działanie czynników atmosferycznych, w tym bezpośredniego padania promieni słonecznych, a na ich powierzchni nie rozwijają się grzyby. Nie wymagają one konserwacji i są odporne na ogień – PCV nie da się podpalić. Ich wytrzymałość, odporność na zarysowania i doskonały wygląd sprawiają, że nasze okna cieszą się popularnością zarówno domach mieszkalnych, jak i budynkach o zupełnie innym przeznaczeniu.

Oferujemy szeroki wybór okien PCV. Różnią się one od siebie przede wszystkim zastosowanym systemem. Znaczenie ma też ich wygląd. Sprzedajemy zarówno klasyczne, białe okna, jak i te imitujące drewno czy utrzymane w innych barwach. Jeśli zależy Ci na zaopatrzeniu się we wszystkie niezbędne produkty w jednym sklepie, warto postawić także na moskitiery okienne. Pozwalają one na zabezpieczenie mieszkańców przed owadami, także jeśli chodzi o okna dachowe. Pomożemy dopasować odpowiedni wariant do wielkości i stylistyki danego okna. Zapraszamy do kontaktu!

Ideal 4000

System 5-6 komorowy o głębokości zabudowy 70 – 85 mm.

Uszczelnienie zewnętrzne z możliwością stosowania pakietów szybowych do 48 mm szerokości.

Ideal 7000

System 6-komorowy o głębokości zabudowy 85 mm.

Ulepszone uszczelnienie okna umożliwia osiągnięcie lepszych parametrów energetycznych. Możliwość zastosowania pakietów szybowych do 51 mm.

ideal 8000

System o potrójnym  wewnętrznym uszczelnieniu.

Dodatkowa przylga wewnątrz profilu zapewnia szczelność oraz poprawia akustykę całej konstrukcji. 

Ideal 4000

Uniwersalny system dedykowany szczególnie do renowacji budownictwa jedno- i wielorodzinnego.

Ten system świetnie sprawdzi się do wymiany starej stolarki okiennej, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego. Istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.

Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. 

Ideal 7000

System dedykowany dla nowoczesnej architektury spełniający wszystkie wymagania prawne stawiane współczesnemu budownictwu.

W tym systemie wykorzystanie właściwości profili i szyb zespolonych pozwala na uzyskanie współczynnika przenikalności cieplnej profili o wartości  Uf=1,1-1,0 W/m2K 

Tak jak coraz bardziej kolorowy staje się świat wokół nas, tak też sukcesywnie zwiększa się popularność i udział w rynku okien kolorowych. Seria profili ideal 7000 dostępna jest w wariancie z antracytowym rdzeniem dla uzyskania jeszcze lepszego efektu estetycznego.

Ideal 8000

Okna IDEAL 8000 to połączenie nowoczesnej technologii, dzięki której możliwe jest osiągnięcie ponadprzeciętnych parametrów gwarantujących ciepło, ciszę oraz bezpieczeństwo.

Wybierając ten system, otrzymujesz produkt z najwyższej półki, w którym jakość wykonania okien i zastosowane materiały tworzą produkt najwyższej klasy. 

Uzyskany w badaniach współczynnik przenikalności cieplnej profili Uf=1,0 W/m2K sytuuje system IDEAL 8000 w gronie rozwiązań o podstawowym znaczeniu dla inwestorów zainteresowanych budownictwem energooszczędnym. Osiągnięcie takich wyników możliwe było dzięki zwiększeniu głębokości zabudowy profili do 85 mm, sześciokomorowej budowie profili oraz zaprojektowanemu systemowi trzech uszczelek.

Profil o strukturze drewna “Woodec”

Woodec – nowa generacja drewnopodobnych struktur dekoracyjnych

Wiernie zachowany wygląd prawdziwego drewna i wyjątkowy charakter w połączeniu ze wszystkimi zaletami okna z tworzywa sztucznego – oto, co oferuje nowa powierzchnia woodec.

Woodec – inspirowane naturą

Jest ona trudna do odróżnienia nie tylko wizualnie od naturalnego materiału, ale struktura woodec również bardzo realistycznie odzwierciedla drewno, między innymi dzięki głębokim tłoczeniom oraz  matowej wierzchniej warstwie. Mimo to powierzchnia jest łatwa w pielęgnacji i łatwa do utrzymania w czystości

Kolory naszych okien