Moskitiery okienne

Sprzedajemy moskitiery okienne, które pozwalają na zadbanie o komfort przebywania w budynku zwłaszcza w sezonie letnim. To specjalne siatki, z niewielkimi otworami, przez które nie są w stanie przedostać się owady, zwłaszcza komary. Jednocześnie nie zasłaniają one widoku. Pozwalają na otworzenie okien czy drzwi tarasowych w trakcie wieczornego odpoczynku, nie martwiąc się bolesnymi ugryzieniami. Moskitiery sprawdzają się doskonale także nocą.

Nasze moskitiery to produkty niezwykle funkcjonalne. Modele okienne pozwalają na normalne otwieranie okna, także na oścież. Wśród nich pojawiają się też te montowane na oknach dachowych. Cechują się one specyficzną konstrukcją, by pozwalać na zachowanie funkcjonalności i skutecznie chronić przed owadami.

Na szczególną uwagę zasługują również nasze moskitiery na drzwi tarasowe. Dzięki nim nie trzeba zamykać przejścia w trakcie towarzyskich spotkań, by uchronić dom przed wlatywaniem owadów. To doskonały wybór także na co dzień. Zastosowanie moskitiery sprawia, że pomieszczenie może bez problemu się wietrzyć, bez obawy o wpadające muchy. Nasze produkty są dostępne w wielu rozmiarach, dlatego z łatwością dopasujemy je do budowy danego obiektu.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Pomożemy wybrać odpowiednią moskitierę, by była ona funkcjonalna, a zarazem estetyczna. Nasze produkty umieszczono na specjalnych ramkach, dlatego prezentują się stylowo także z zewnątrz, nie odróżniając się od ram okien.