Rolety wewnętrzne – Stalowa Wola

Nasza oferta obejmuje rolety wewnętrzne, które pozwalają nie tylko na osłonięcie pomieszczenia przed słońcem, lecz także zapewnienie jego stylowego wyglądu. To produkty dostępne w wielu wersjach. Wśród nich pojawiają się takie modele, jak:

  • rolety dzień-noc,
  • rzymskie,
  • materiałowe.

To rolety wyposażone w różnego rodzaju systemy pozwalające na ich komfortowe zwijanie i rozwijanie. Wiele z nich obejmuje sznureczki, które wystarczy pociągnąć po odpowiedniej stronie, by zmienić wysokość materiału. Oprócz tego oferujemy też rolety z mechanizmem bazującym na blokowaniu produktu w danym punkcie bez sznureczków.

Dostępne rolety wewnętrzne, podobnie jak nasze moskitiery okienne, mają wiele zalet. Do najważniejszych korzyści płynących z ich zastosowania można zaliczyć:

  • ochronienie przed rażącymi promieniami słonecznymi, które mogą również powodować nadmierne nagrzewanie się pomieszczenia,
  • ochronienie przed wzrokiem sąsiadów i innych osób przechodzących przy budynku – to ważne zwłaszcza po zmroku, gdy w pomieszczeniu jest zapalone światło,
  • dopełnienie aranżacji okna – rolety stanowią doskonałą alternatywę dla znacznie bardziej masywnych zasłon,
  • szeroki wybór produktów – oferujemy rolety wewnętrzne w dziesiątkach odcieni, co pozwala na ich dopasowanie do danego wnętrza i potrzeb jego właściciela.

Rolety wewnętrzne w wielu wariantach

Oferujemy rolety wewnętrzne dostosowane do wymiarów dowolnych okien. Różnią się one od siebie m.in. sposobem montażu. Pomagamy naszym klientom dopasować odpowiedni produkt do wyposażenia danego pomieszczenia, a także konstrukcji konkretnego budynku. Stawiamy na nowoczesne technologie, które ułatwiają korzystanie z naszych rolet wewnętrznych.

Nasze rolety są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Pozwalają one na zachowanie odpowiedniego wyglądu przez długi czas. Tkanina nie blaknie w trakcie długiego użytkowania, nawet jeśli przez większą część dnia padają na nią bezpośrednie promienie słoneczne. Co więcej, materiał można również przetrzeć szmatką w razie zakurzenia. Raz zamontowana roleta służy swoim właścicielom przez co najmniej kilkanaście lat.

Stylowe rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne dostępne w naszym asortymencie cechują się wysoką jakością wykonania i stylowym wyglądem. Duża dostępności modeli pozwala na idealne dopasowanie konkretnego produktu do danego wnętrza. Oferujemy zarówno uniwersalne rolety wewnętrzne w odcieniach beżu czy szarości, jak i te znacznie bardziej wyraziste. Taki produkt może dopełnić konkretną aranżację, w tym dodatki pojawiające się we wnętrzu.

Roleta wewnętrzna w wyrazistym kolorze jest sposobem na podkreślenie danego wnętrza. Pomagamy dopasować odpowiedni produkt do wyposażenia pomieszczenia. Czasami najlepszym wyborem jest postawienie na model uniwersalny, a kiedy indziej lepiej sprawdzi się wyrazisty dodatek do konkretnej aranżacji. Bierzemy pod uwagę także potrzeby danego użytkownika. Ciekawym wyborem są np. rolety dzień-noc, które nie wymagają podnoszenia w trakcie dnia.

Stawiamy na indywidualne podejście, dlatego w razie konieczności możemy dopasować odpowiednie wymiary rolety wewnętrznej do potrzeb danego klienta. Nasze produkty z założenia mają być funkcjonalne i pozwalać na komfortowe spędzanie czasu w budynku.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszymi roletami wewnętrznymi. Z chęcią doradzimy, a także przedstawimy szczegóły poszczególnych modeli.