Żaluzje – Stalowa Wola

Żaluzje to wyroby, które mają za zadanie nie tylko zapewnić ochronę przed słońcem czy prywatność, lecz także dopełnić aranżację konkretnego wnętrza. Różnią się one od rolet wewnętrznych, które pełnią bardzo podobną funkcję. Żaluzje są chętnie wybierane szczególnie w miejscach, gdzie stawia się na elegancję. Niezwykle często pojawiają się np. w przestrzeniach biurowych.

Żaluzje są doskonałym wyborem dla osób, których zależy nie tylko na kontrolowaniu natężenia, lecz także kąta padania światła słonecznego. W skład takich konstrukcji wchodzą bowiem specjalne lamele. Są one umieszczone na sznurkach, którymi kontroluje się ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Lamele można obracać o 180 stopni. Gdy są ustawione pionowo, nie wpuszczają do wnętrza budynku promieni słonecznych lub wpuszczają tylko ich niewielki procent. Takie ustawienie sprawdza się np. w sytuacji, gdy w pomieszczeniu jest włączone światło, a na zewnątrz panuje mrok. W dzień można ustawić lamele poziomo, dzięki czemu pomiędzy nimi powstają dość duże przestrzenie wpuszczające światło słoneczne.

Gdzie sprawdzą się żaluzje?

Żaluzje można zastosować w dowolnym pomieszczeniu. Sprawdzają się one doskonale przede wszystkim we wnętrzach eleganckich, do których nie pasują klasyczne rolety. Wszystko ze względu na stylistykę żaluzji. Produkty tego typu można wykonać z różnych materiałów. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się żaluzje:

  • aluminiowe,
  • drewniane.

Żaluzje można zamontować na oknach o różnych rozmiarach. Dopasowujemy nasze produkty do potrzeb danego użytkownika i parametrów jego budynku. To doskonały wybór do domów mieszkalnych, mieszkań, biur oraz wielu innych przestrzeni, w których stawia się na elegancję. Żaluzje pojawiają się również w lokalach usługowych, a nawet gastronomicznych. Wszystko ze względu na fakt, że twardy materiał można niezwykle łatwo utrzymać w czystości. Lamele są bowiem wykonane z twardych materiałów, w przeciwieństwie do klasycznych rolet z tkanin.

Żaluzje w stylowym wydaniu

Nasza oferta obejmuje żaluzje w wielu odsłonach. Różnią się one od siebie przede wszystkim kolorem. W przypadku modeli drewnianych można liczyć na odmienne odcienie drewna, od jasnych, aż po bardzo ciemne. Produkty aluminiowe pokrywa się farbą w dowolnych kolorach. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się jednak te uniwersalne, sprawdzające się doskonale w każdej aranżacji. Mowa tu o odcieniach beżu, szarości, brązu, czy nawet modelach białych i czarnych.

Szeroki wybór żaluzji pozwala na idealne dopasowanie konkretnego produktu do wyposażenia danego wnętrza. Kluczowe jest skupienie się m.in. na meblach, kolorze ścian czy podłóg. Niektóre osoby decydują się na dopasowanie kolorystyki do pozostałych elementach, a inne stawiają na efekt kontrastu.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane szczegółami naszej oferty. Sprzedajemy żaluzje stylowe, a zarazem wytrzymałe i funkcjonalne. Z powodzeniem będą one chronić budynek przed promieniami słonecznymi czy wzrokiem obcych osób.