OKNA PCV

OKNA ENERGOOSZCZĘDNE - PRODUCENT

Ideal 4000

System 5-6 komorowy o głębokości zabudowy 70 – 85 mm.

Uszczelnie zewnętrzne z możliwością stosowania pakietów szybowych do 48 mm szerokościmm.

Ideal 7000

System 6 komorowy o głębokości zabudowy 85 mm

Ulepszone uszczelnienie okna umożliwia osiągnięcie lepszych parametrów energetycznych. Możliwość zastosowania pakietów szybowych do 51 mm.

ideal 8000

System o potrójnym  wewnętrznym uszczelnieniu

Dodatkowa przylga wewnątrz profilu zapewnia szczelność oraz poprawia akustykę całej konstrukcji. 

Ideal 4000

Uniwersalny system dedykowany szczególnie do renowacji budownictwa jedno- i wielorodzinnego

Ten system świetnie sprawdzi się do wymiany starej stolarki okiennej , gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego. Istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.

Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji.  

Ideal 7000

System dedykowany dla nowoczesnej architektury spełniający wszystkie wymagania prawne stawiane współczesnemu budownictwu

W tym systemie wykorzystanie właściwości profili i szyb zespolonych pozwala na uzyskanie współczynnik przenikalności cieplnej profili o wartości  Uf=1,1-1,0 W/m2K 

Tak jak coraz bardziej kolorowy staje się świat wokół nas, tak też sukcesywnie zwiększa się popularność i udział w rynku okien kolorowych. Seria profili ideal 7000 dostępna jest w wariancie z antracytowym rdzeniem dla uzyskania jeszcze lepszego efektu estetycznego.

Ideal 8000

Okna IDEAL 8000 to połączenie nowoczesnej technologi, dzięki której możliwe jest osiągnięcie ponadprzeciętnych parametrów gwarantujących ciepło, ciszę oraz bezpieczeństwo

Wybierając ten system wybierasz produkt z najwyższej półki, w którym jakość wykonania okien i zastosowane materiały tworzą produkt najwyższej kalsy. 

Uzyskany w badaniach współczynnik przenikalności cieplnej profili Uf=1,0 W/m2K sytuuje system IDEAL 8000 w gronie rozwiązań o podstawowym znaczeniu dla inwestorów zainteresowanych budownictwem energooszczędnym. Osiągnięcie takich wyników możliwe było dzięki zwiększeniu głębokości zabudowy profili do 85 mm, sześciokomorowej budowie profili oraz zaprojektowanemu systemowi trzech uszczelek.

Profil o strukturze drewna “Woodec”

Woodec – nowa generacja drewnopodobnych struktur dekoracyjnych

Wiernie zachowany wygląd prawdziwego drewna i wyjątkowy charakter w połączeniu ze wszystkimi zaletami okna z tworzywa sztucznego – oto, co oferuje nowa powierzchnia woodec.

Woodec – inspirowane naturą

Jest ona trudna do odróżnienia nie tylko wizualnie od naturalnego materiału, ale struktura woodec również bardzo realistycznie odzwierciedla drewno, między innymi dzięki głębokim tłoczeniom oraz  matowej wierzchniej warstwie. Mimo to powierzchnia jest łatwa w pielęgnacji i łatwa do utrzymania w czystości

Kolory naszych okien